Nawiewniki Okienne

Dbaj o swój dom i o swoich najbliższych – nawiewniki okienne.

nawiewniki okienne

Zamontuj nawiewniki okienne i czerp przyjemność oddychania świeżym powietrzem. Dzięki nim możliwe jest doprowadzanie powietrza nawet przy szczelnie zamkniętych oknach.

  • Nawiewniki ciśnieniowe – regulowane automatycznie, dostosowują strumień przepływy powietrza w zależności od różnicy ciśnień na zewnątrz i wewnątrz. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zamknięcia przesłony, by ograniczyć przepływ powietrza.
  • Nawiewniki higrosterowane – sterowane automatycznie, dostosowują strumień przepływu powietrza w zależności od pary wodnej wewnątrz pomieszczenia. Pod wpływem zmian wilgotności względnej dochodzi do samoczynnego skracania / wydłużania taśmy poliamidowej, co prowadzi do zwiększenia / zmniejszenia ilości wymienianego powietrza.

 

montaż nawiewników okiennych

W naszej ofercie znajdziesz nawiewniki renomowanego producenta. AERECO to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji nawiewników higrosterowanych. Sterowane w sposób automatyczny, uruchamiają się samoistnie po analizie zmian poziomu wilgotności.

Dlaczego warto zamontować nawiewniki okienne?

  • Niższe koszty energii cieplnej w porównaniu do standardowego sposobu wietrzenia pomieszczenia poprzez otwieranie i uchylanie okien.
  • Wyeliminowanie przeciągu odczuwalnego w dolnych partiach ciała.
  • Wyeliminowanie przyczyn powstawania pleśni i grzybów – para wodna przestaje się wykraplać na oknach i nadprożach.
  • Automatyzm działania nawiewników higrosterowanych nie wymaga ingerencji użytkownika.

 

Nawiewniki okienne to inwestycja w bezpieczeństwo!

 

Nawiewniki okienne to inwestycja w bezpieczeństwo! Pamiętaj, że zaburzona wentylacja, spowodowana zbyt dużą szczelnością w pomieszczeniu, stwarza ryzyko zatrucia tlenkiem węgla (czadem), a także zwiększa ryzyko rozwoju pleśni i grzybów. Nawiewniki okienne zapewniają stały dopływ świeżego powietrza, eliminując tzw. ciąg zwrotny.

nawiewnik okienny

 

Nawiewnik okienny składa się  min. z 2 części:

 

Zewnętrznej – okapu,który chroni przed deszczem i owadami.

Wewnętrznej – nawiewnika, który odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza.

 

 

 

nawiewniki okienne cena

nawiewniki okienne bytom

 

Rodzaje nawiewników:

HIGRO – nawiewniki higrosterowane.

PRESO – nawiewniki ciśnieniowe.

 

 

 

Inwestycja w nawiewniki okienne się opłaca!

 
Koszt ich montażu zwraca się po ok. 2 latach użytkowania, dając nieporównywalny komfort i bezpieczeństwo przebywania w pomieszczeniach.

Oddychanie świeżym powietrzem bez konieczności intensywnego wietrzenia to gwarantują najlepsze nawiewniki higrosterowane.

Już teraz skontaktuj się z nami, by poznać szczegółową ofertę na nawiewniki okienne. Działamy na terenie całego Śląska, m.in. w Bytomiu.

 

Autoryzowany partner systemu aereco

tanie nawiewniki okienne aereco